DUK skaitytojams (dažniausiai užduodami klausimai)

Ar išrašote sąskaitą už elektroninę prenumeratą? Kaip ją gauti?

Taip. Apmokėję už elektroninę prenumeratą, parašykite mums į pagalba@webpartners.lt ir atsiųskite rekvizitus, kam reikia išrašyti sąskaitą.

Kokie yra techniniai reikalavimai, norint skaityti elektorininę leidinio versiją?

Jokių specialių reikalavimų nėra. Prenumeruokite ir naudokite. Leidinys.lt sistema puikiai veikia su visomis naršyklėmis. Skaityti galite:

  • Jūsų kompiuteryje
  • Planšenėje
  • Mobiliam telefone

Jums tiesiog reikalingas internetas.

Užsiprenumavau, bet negaunu jokios nuorodos skaityti leidinį.

Kai apmokate prenumeratą, į savo el. pašto dėžutę gaunate nuorodą į naujausią leidinio numerį bei galite skaityti senesnius numerius (archyvą). Jei laiško negavote, gali būti šios priežastys:

  • Patikrinkite SPAM aplanką. Jei ten radote mūsų laišką, įtraukite mus į adresų knygelę, todėl daugiau į SMAP aplanką jūsų leidinys neįkris.
  • Gali būti, kad suklydote nurodydami savo el. pašto adresą. Tuomet parašykite mums į pagalba@webpartners.lt ir pataisysime.
  • Gali būti jos jūsų el. paštas blokuoja mūsų el. paštus, reikėtų kreiptis į savo administratorius.

Jūs bet kada galite prisijungti prie Leidinys.lt aplinkos su prisijungimo duomenis ir ten rasti visus prenumeruotis leidinius.

Jei turite klausimų ar jums nepavyksta naudotis Leidinys.lt sistema, tuomet užpildykite apačioje dešinėje esančią "Pagalbos" langelį arba rašykite pagalba@webpartners.lt